Nasza wizja

01.

Nie można oferować naprawdę rewolucyjnych Mebli bez ciągłego rozwoju oraz poszanowania dla wszystkich, którzy mają wkład w ten rozwój - Pracowników i Klientów. Chcemy zawsze o tym pamiętać.

02.

Ważne pozostanie bycie w zgodzie z nowinkami w branży Meblowej – nie ustaniemy w ulepszaniu i rozszerzaniu naszej oferty. Nie tracimy ponadto z oczu innowacyjności – to cel, który przyświeca wszystkim naszym myślom o przyszłości.

03.

„Problemy dzisiaj przekształcamy w sukces jutra” – w odpowiedzi na problemy zgłaszane przez Klientów wobec mebli. Nie pozostajemy bezradni szukamy rozwiązań, które rozwiążą problem.

Nasza misja

Misją Kleo Meble jest dostarczanie rzeczy pięknych, wytwarzanych w oparciu o autorskie projekty wyróżniające się nieszablonową estetyką. Nasze produkty to coś więcej niż najnowsze trendy wnętrzarskie czy wygoda użytkowania. W naszej wizji meble potrafią spełniać marzenia o pięknych wnętrzach z indywidualną duszą.

 

Zadowolenie Klienta ma dla nas kluczowe znaczenie, dlatego indywidualnie i bardzo starannie dopasowujemy nasz asortyment do potrzeb naszych Klientów.