Brzost

Brzost to przede wszystkim producent nowoczesnych krzeseł i stołów z wieloletnim doświadczeniem.
Dużą uwagę przykładamy do jakości produktu i sumiennie wykonanych detali, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkowania naszym klientom.

Na bieżąco wprowadzamy zaawansowane technologie w proces produkcyjny, co pozwala wytwarzać nowoczesne meble i iść z duchem czasu.

Dzięki wielu zadowolonym klientom i kompetentnej pracy doświadczonych pracowników jesteśmy w stanie osiągać postawione przed sobą wyzwania.

FM Bravo

FM BRAVO Sp. z o.o. – założona w 2002 roku – jest uznanym producentem polskich, nowoczesnych mebli skrzyniowych. Firma ma siedzibę w Olsztynie i posiada zakład produkcyjny w Szczytnie. Zatrudniamy ponad 500 wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem którzy dbają o dostarczenie produktów najwyższej jakości. Roczna sprzedaż wynosi ponad 100 mln złotych.

Bogfran Meble

Meble BOGFRAN są przede wszystkim miłą niespodzianką dla domowego budżetu: nie trzeba wydawać fortuny, by wyposażyć cały dom. Dzięki rozpiętości cenowej produktów, jak najwięcej ludzi może sobie na nie pozwolić. Nasza niezwykła oferta dowodzi, że ładne, trwałe i praktyczne meble nie muszą wcale być drogie.

Benix

Fabryka Mebli Benix opiera swoją filozofię działania na wysokiej jakości produkowanych wyrobów, mając na względzie przede wszystkim wygodę i funkcjonalność. Oferujemy swoje produkty dla szerokiego grona konsumentów.